קבוצת ברזילי הינה חברה המתמחה בנדל"ן למגורים. הרצון והיכולת להבין את צרכי הקהל מושך את החברה ליזום פרויקטים ולהתמקד בתחום המגורים .החברה מתנהלת בגישה חדשנית ששמה את הדיירים במרכז, מתוך הבנה שפרויקט איכותי הוא כזה שנבנה בהתאמה מושלמת למי שיגור בו, משתלב עם הסביבה ומעניק תחושה ביתית אמיתית!

נעים
מאוד

26

בניינים

868

לקוחות מרוצים

58

דונם

1144 

יחידות דיור

עידו ברזילי

מנכ״ל

בן 34 נשוי לפזית אבא לריף ים ובלו .שירת כלוחם בשייטת 13 בוגר תואר ראשון מנע"ס ומימון מהמרכז הבינתחומי מייסד מועדון הנדל"ן בבינתחומי. 
סקיפר, חובב גלישה, צלילה, סנואובורד ושייט.

נדב ברזילי

מנכ״ל

בן 36 , נשוי לירדן אבא לדרור וכרמל . שירת כקצין בשייטת 13 בוגר תואר ראשון בחשבונאות ומנע"ס מצטיין דיקן מהמרכז הבינתחומי מייסד מועדון הנדל"ן בבינתחומי. סקיפר, חובב גלישה, צלילה, סנואובורד ושייט. 

כתבו עלינו:

"צעירים עם עבר מפואר של לוחמי צה"ל, יוצאי אקדמיה עם ניסיון עשיר, הספיקו לייסד את מועדון הנדל"ן הבינתחומי. עם היקפי פרויקטים בסך של 563 מיליון ₪, תעוזה, צניעות והרבה חכמה הם הוכתרו כצעירים המבטיחים של הנדל"ן..."

מתוך ״הבלוק - מגזין נדל"ן חצוף״

לכתבה המלאה >

אנו פועלים באופן מתמיד לשיתופי פעולה פוריים מול לקוחותינו וספקנו , מתוך שאיפה לקיים עסקאות משתלמות לשני הצדדים תוך יצירת אינטרס משותף.שואפים למצויינות, לכדי הובלת תחום הנדל"ן בארץ ובעולם, תוך רצון להוות מקור השראה וידע לחברות בכל העולם.אנו מאמינים כי שקיפות אמינות ויושרה מול לקוחותינו, שותפינו ובעלי המקצוע שלנו הם המפתח האמיתי להצלחה.

החזון
שלנו
לפרויקטים שלנו >

צרו איתנו קשר

מעוניינים לשמוע עוד?