הצהרת הנגישות עודכנה בתאריך 01.01.2024

קבוצת ברזילי וגלעד מור, משרד יזמות בתחום הנדל"ן. אנו פועלים רבות על מנת להנגיש את הארגון ואת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלות על מנת לקדם שוויון זכויות ושקיפות כלפי אנשים עם מוגבלות על מנת לספק לכל לקוחותינו שירות נגיש, שוויני ומכובד, בהתאם לחוק שווין זכויות לאנשים עם מוגבלות, התשנ"ח- 1988 והתקנות שהותקנו מכוחו ("החוק"). בהתאם, גם אתר האינטרנט של המשרד מונגש לאנשים גם מוגבלויות על מנת לאפשר ככל הניתן, לגלות באופן יעיל ונוח ולהינות מהמידע שמספק האינטרנט.

מהות אתר אינטרנט נגיש

אתר אינטרנט נגיש, הינו אתר המאפשר לאדם עם מוגבלות, לגלוש באותה רמת יעילות והנאה כגולשים אחרים, תוך שימוש ביכולות המערכת עליה הוא פועל ובאמצעות טכנולוגיות מסייעות לנגישות .

ביצוע התאמות הנגישות באתר האינטרנט

התאמות הנגישות באתר בוצעו בהתאם לסימן ג': שירותי האינטרנט בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) התשע"ג 2013, לתקן הישראלי ת"י 5568 המבוסס על הנחיותWCAG 2.0 , האתר הונגש לרמה  AA ובכפוף לשינויים והתאמות שבוצעו במסמך התקן הישראלי.

האתר תומך בשימוש בטכנולוגיות מסייעות כגון תוכנות הקראת מסך, בגלישה בעזרת מקלדת על ידי שימוש במקשי ה-Tab וה-Shift+Tab למעבר בין קישורים, מקשי החיצים, מקש ה-Enter לבחירה, מקש ה-Esc ליציאה מתפריטים וחלונות, לחיצה על H או על מספר למעבר בין כותרות.

באתר ניתן למצוא את כפתור "נגישות" להפעלת התוספים המקלים על השימוש. מיקום הכפתור הינו בצד ימין למעלה משמאל לקישור התפריט.

האתר תומך ומותאם לתצוגה בדפדפנים המקובלים בשוק ולשימוש בטלפון סלולרי. מאשר עזרי נגישות הקיימים בתפריט הנגישות באתר כוללים בין היתר :

  • בחירת גודל טקסט – מאפשר לבחור ולשנות את גודל הטקסט המופיע באתר.
  • בחירת גופן קריא- מאפשר המרת גופן CLEAR FRONT בכל האתר.
  • בחירת ניגודיות- מאפשר שינוי הניגודיות בכל האתר.
  • הדגשת קישורים- מאפשר איתור קישורים באתר על ידי הדגשת הקישור באמצעות קו תחתון.
  • חסימת אנימציה- תוספף הנגישות באתר מא]שר חסימת אנימציה.
  • איפוס כל ההתאמות- מחזיר את האתר להגדרת ברירת המחדל.
  • ניתן להשתמש בקוראי מסכים על מנת לצרוך תוכן. קורא מסך היא תוכנה בשימוש המשתמש, האתר מאפשר שימוש.

ניווט באתר יכול להיעשות באמצעות המקלדת ללא שימוש בעכבר.

האתר נבדק [באופן קבוע] כדי להבטיח את תחזוקת נגישות האתר.

ישימות מיטבית לנגישות באתר האינטרנט

באתר אינטרנט זה, ניתן לגלוש בצורה מיטבית ונגישה באמצעות הדפדפנים הנפוצים ומומלץ להשתמש בדפדפנים הבאים:  Firefox / Opera / Safari / Lynx]/ [Edge / Chrome ובתוכנות קוראות מסך [NVDA / Jaws/ Voiceover].

דרכי פניה לבקשות, תקלות נגישות והצעות לשיפור: 

במידה ומצאתם באתר האינטרנט בעיה בנושא הנגישות או שהנכם זקוקים עזרה, אתם מוזמנים לפנות אלינו דרך רכז הנגישות של הארגון:

פרטים רכז נגישות :

058-6677849

service@barzilaymor.com

צרו איתנו קשר

מעוניינים לשמוע עוד?